Chci získat hypotéku, ale nevím jak

Každý v současné ale i v dřívější době, určitě přemýšlel o hypotéce. Ale víte jak správně postupovat při podání žádosti o hypotéku, nebo jak takovou hypotéku vůbec získat ? Dělí se hypotéka do nějakých skupin ? nebo ji může získat každý ?

Vyřízení hypotéky jako takové vám zabere přibližně 3-4 týdnů, záleží na bance u které o danou hypotéku budete žádat. Peníze z hypotéky můžete získat do dvou týdnů pouze v případech že celý průběh žádosti o hypotéku probíhá hladce, pokud se však stane že se vyskytne jakákoliv malá chybička můžete na samotné vyplacení hypotéky čekat třeba i 4 až 6 týdnů. Takže pro samotný hladký průběh si musíte připravit hned několik dokumentů, a veškeré potřebné informace.

Přemýšlíte o hypotéce ?

Jak jistě víte, nebo jste si mohli kdekoliv na internetu přečíst je to že podmínky pro získání hypotéky jako takové se s přibývajícími roky zpřísňují a zpřísňují, a bohužel to bude čím dál tím víc těžší a těžší. Tím vás samozřejmě nechceme zastrašit, to v žádném případě. Jen tím chceme upozornit na to že hypotéku i když si to většina myslí, nemůže získat každý a jen tak někdo. Jak už bylo zmíněno výše, čeká vás tří až čtyřtýdenní vyřizování a zařizování.

Jako první důležitou podmínkou je samozřejmě věk žadatele. Pokud chcete hypotéku získat musíte být starší 18ti let a mladší 68 let. A to z toho důvodu že o hypotéku může žádat pouze osoba zletilá a můžete o ni požádat do 68 let z důvodu že se ve věku více jak 70 let může stát cokoliv, a poté by nebyl nikdo kdo by za vás hypotéku splácel.

Jako druhá věc je samozřejmě váš příjem, do této kategorie můžeme zařadit cca 4 typů příjmů, které banka uzná za vhodné. Těmi jsou :

  1. Mzda z vašeho momentálního zaměstnání
  2. Pokud podnikáte, tak příjmy z podnikání
  3. důchod – může to být jak starobní nebo invalidní tak ale i sirotčí nebo vdovský
  4. Pokud využíváte rodičovský příspěvek, banka vám uzná i doklad z rodičovského příspěvku

Samozřejmě jste slyšeli i pojem Bonita, Bonita je pro banky velice důležitá a to z toho důvodu že díky bonitě, mohou banky zjistit zda jste schopni vše bez problémů splácet. A také u vás v žádné případě nesmí najít žádný záznam v rejstříku dlužníků, Pokud tedy máte nebo jste měly exekuce, hypotéku nezískáte do té doby než bude váš rejstřík opět naprosto čistý.

Podle nově stanoveného zákona který začne platit 1.4.2022, váš měsíční příjem nesmí přesáhnout cca 8,5 násobek. Podle této částky vám poté banka vypočítá kolik vám vlastně mohou půjčit.

Pokud o hypotéku opravdu moc stojí, můžete si zvýšit tzv. šanci na získání hypotéky, tuto šanci si zvýšíte například tím že podáte žádost společně se svým spolužadatelem. Bankám tato možnost vyhovuje více a to z toho důvodu, že pokud daná osoba vypadne s příjmem mají za něho náhradu právě vámi zvoleného spolužadatele. Pro spolužadatele však platí naprosto stejné podmínky jako pro žadatele.

Hypotéka v pěti krocích

Jaké dokumenty si mám připravit ?

Pokud jste zaměstnanec připravte si svůj průkaz totožnosti (občanský průkaz), vaše výplatní pásky nebo mzdový list (musíte předložit výplatní pásky ale i mzdové listy za posledních šest měsíců, a to z toho důvodu že jak při žádosti o půjčku tak i při žádosti o hypotéku musíte mít odpracováno maximálně půl roku (tedy šest měsíců). Jako další si musíte zažádat a připravit potvrzení od vašeho zaměstnavatele o vašem průměrném příjmu. A pokud si jakkoliv přivyděláváte připravte si i osobní příjmy.

Pokud jste podnikatel (nebo osoba OSVČ) připravte si opět váš průkaz totožnosti, poté svůj živnostenský list a popřipadě i Koncese, také si musíte připravit potvrzení o tom že řádně platíte sociální a zdravotní, a přiznání k dani z příjmu za nejlépe poslední dva roky. Pokud jste v pronájmu musíte předložit i vaši nájemní smlouvu, a pokud naopak vlastníte nějakou nemovitost musíte doložit i vlastnický list k dané nemovitosti.

Vždy si před samotným podání žádosti, vše prostudujte nebo si nechte poradit o jakéhokoliv hypotečního poradce který vám poradí jak hypotéku získat , aby jste se vyvarovali případům že budete ve výsledku překvapení.

Web

Jak již bylo napsáno výše, webové stránky jsou místa v internetu, kde ten, kdo na počítači pracuje, se nachází. Například firemní web, poskytuje informace o dané firmě, o jejích majitelích, o možnostech, co na webu můžeme dělat. Například na některých webech nalezneme důležité informace, na jiných můžeme nakupovat, komunikovat s dalšími lidmi, plánovat si činnosti a mnoho dalšího.koule se soustavou 1 a 0.jpg
Jsou herní weby, kde můžeme hrát různé zábavné hry, weby, které nás informují o počasí, o událostech ve společnosti a ve světě. Některé weby tu jsou k tomu, abychom na nich mohli stahovat a ukládat různé filmy a hudbu, soubory s textem i s obrázky. Některé weby umožňují sdílení informací uvnitř společností, které běžný uživatel nevidí, protože nemá údaje k připojení se na dané stránky.
Hlavní funkcí, kterou dnes přebírají weby, kromě funkce informativní, je funkce reklamní a propagační. A to jak na jednotlivé společnosti, tak zaměřené na určité produkty. Tato reklama na webu se ukazuje mnoha uživatelům, lze ji i zacílit na určitou skupinu obyvatel, kterou může zajímat. Tím zvyšuje atraktivitu společností, i prodejnost jejich výrobků a služeb. Web se dá upravovat, nejen informace, které nese, ale také jejich vzhled, barvy, druhy písma, pozadí, zacílení, i doba, kdy se bude reklama zobrazovat. nápis web.jpgDá se vymezit na nich, v jaké geologické oblasti se bude zobrazovat, jakému typu uživatelů atd. Možností je mnoho. Záleží na každém, jakou funkci a jak využijeme či zneužijeme. Stejně, jako jsou lidé různí, jsou různé i weby a vše, včetně webů, se vyvíjí kupředu, k lepším a lepším verzím sebe sama.
Web je zkrátka něco, co slouží svému majiteli, ale i ostatním lidem a uživatelům. Něco, co umožňuje existenci dnešního Světa v podobě, jakou má, jakou mu my lidé dáváme, jak ho utváříme i ničíme, jak nám slouží a jak sloužíme my jemu.
 

Hoaxové zprávy

Každý den přitéká do vod internetu obrovský proud informací. Mnohé se nám potom přímo samy nabízejí. Vyskakují na sociálních sítích, přijdou nám od našich známých prostřednictvím e-mailu či messengeru. Ne všechny informace jsou ale relevantní a pravdivé. Jako hoax se označují ty zprávy, které jsou podvodné, poplašné, mystifikující či klamné.

Žena čte z počítače

Zprávy s klamným obsahem se snaží působit věrohodně a používají k tomu triky, které jejich věrohodnost zvyšují. Za prvé své oběti téměř vždy nabádají, aby rozesílaly zprávu dál. Když Vám taková zpráva přijde od přítele či rodiny, tak z psychologického hlediska na Vás bude působit přesvědčivěji, než když bude na jakémsi anonymním serveru. K tomu, aby přesvědčili, že je důležité ji rozeslat, používají různá varování, která je nutná rozšířit mezi lidi. Jindy tvrdí, že unikly tajné informace, nebo slibují, že za rozeslání dostanete nějakou odměnu. Mohou také obsahovat naléhavou prosbu o pomoc někomu v ohrožení. Zkrátka dělají vše proto, aby nás přesvědčily o nutnosti jejich šíření.

V textu se často objevují určité fráze, které mají zvýšit důvěryhodnost. Používají třeba vymyšlená jména odborníků, jindy zneužívají jména skutečných odborníků, kteří ale nemají s danou zprávou nic společného. Někdy uvádí názvy známých firem, kteří mají zaručené informace či varování.

K  hoaxům se řadí i zprávy, které jsou rozesílané pouze z pověrčivosti. Začínají buď přáním, nebo srdceryvným příběhem a poté Vám sdělí, že pokud je nerozešlete určitému počtu přátel, tak se stane nějaké neštěstí. Naproti tomu, pokud dodržíte pokyny, tak na Vás čeká nějaká šťastná novinka.

Mezi nejnebezpečnější hoaxy patří zprávy, které chtějí získat Vaše osobní informace, či cílí na Vaše finance. Jedná se třeba o falešné zprávy z banky, které žádají o vyplnění formuláře s Vašimi údaji, a pohrozí tím, že Vám jinak zruší účet či zablokují prostředky. Nebo se ozve neznámá loterijní společnost, která vylosovala Vaší e-mailovou adresu a má pro Vás připravenou výhru. Její vyzvednutí je ale podmíněno složením manipulačního poplatku, který se pochopitelně chce od Vás.

Jak se hoaxům bránit a jak je rozeznat od pravdivých zpráv? První podezření může vyvolat, když Vás zpráva jakkoliv nutí, abyste ji rozeslali dalším lidem. U zpráv z banky zůstává faktem, že od Vás obvykle žádné osobní informace ani přihlašovací údaje prostřednictvím e-mailu z bezpečnostních důvodů nepožadují. Nikdy není doporučeno posílat někomu peníze na základě podezřelého e-mailu.
Muž se dívá na telefon

Pokud budete chtít ověřit, zda je zpráva hoax, tak můžete jednoduše vložit část zprávy do vyhledavače a zjistit, zda není v seznamu některého serveru s databází hoaxových zpráv. Pokud zprávu nemáte ověřenou, doporučuji ji nešířit.

Závěrem Vás mohu ujistit, že pokud nerozešlete svým přátelům zprávu, která Vás o to sama prosí, tak se nestane vůbec nic.


Kde vzít peníze?

I soukromí podnikatelé se mohou nejednou potýkat s finančními problémy. Jsou totiž sice svého štěstí strůjci, jenže ani když je firma jejich, nezáleží vždy jenom na nich samotných. Aby totiž takové podnikání vydělávalo, musí tu být i finančně dostupní a spolehliví dodavatelé, i solventní odběratelé a třeba i spolehliví partneři.
A nejenom podnikatel sám, ale i kdokoliv z právě zmíněných ho může dostat klidně i do neřešitelných finančních problémů. A situaci mu mohou zkomplikovat klidně i nároky státu nebo dejme tomu nehody a poruchy, s nimiž se nepočítalo.
Je zkrátka spousta toho, co může podnikateli nabourat jeho rozpočet. A pak se to nejednou neobejde bez půjčky.peníze dávají křídla
Jenže pro jakou půjčku se rozhodnout, je-li dotyčný skutečně v nesnázích?
Rozhodnout by se mohl vlastně pro kteroukoliv. Ovšem potíž https://www.penize.cz/spotrebitel/314030-potiz-s-referendy je tu v tom, že ne každou i dostane. Jakmile se totiž obrátí na banku, čeká ho dlouhé prověřování daňového přiznání, příjmů, dluhů, exekucí či registrů dlužníků, porovnávání tohoto s tím, co má ta která banka pevně a neměnně nastavené, a nakonec následuje zamítnutí. Protože někdo takový nesplňuje stoprocentně to, co se od něj očekává.
A proto je rozumnější volbou hypotéka bez registru Americká hypotéka. U té jsou totiž podmínky získání daleko prostší a každý hned zkraje ví, jak si stojí, zda tu má naději uspět nebo ne.symbol eura
Uspěje tu totiž každý, kdo má příjmy postačující ke splácení, a kdo má dostatečně hodnotnou nemovitost, již by za půjčku v požadované výši mohl dát do zástavy.
Jakmile je toto splněno, může dotyčný pomalu rychlostí blesku a bez zbytečných komplikací získat až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti, a to třeba i na dlouhých třicet let splácení. Za podmínek, jimž jde jenom těžko odolat. Protože se tu neplatí nic předem, úroky jsou příznivé, nikde žádný skrytý háček,…
A co si přát víc?

Spolehněte se na profíky a užijte si skvělou pozici ve vyhledávačích

Člověk nemusí mnohým věcem rozumět, stačí, když má jistotu, že fungují. A tak nějak to je i s optimalizací webových stránek pro vyhledávače. Nemusíte konkrétně vědět, co všechno je nezbytné zařídit proto, abyste se posunuli ve výpisu odkazů vzhůru – bohatě postačí, když si budete jisti tím, že taková optimalizace funguje, a že právě její výsledky jsou to, co vám zvýší návštěvnost webových stránek.
Mnoho lidí se neustále spoléhá na internetové vyhledávače – když hledají zboží nebo služby, které si chtějí objednat, ale také i v případě, kdy hledají informace, zábavu, a jiné věci.
nápis seo a google

A možná i vy sami patříte k těm, kdo vyhledávače považují za nezávislé prostředníky, kde reklama funguje pouze v podobě placených a jasně označených odkazů. V tomto případě vyhledávače matou – lidé mají pocit, že odkazy, které jsou úplně nahoře, se tam dostaly na základě objektivního posouzení toho, že jsou nejlepší. Jenže tak to zkrátka nefunguje – internetový marketing je dnes zamotaný úplně všude.
K tomu, aby mohly vyhledávače odkazy řadit https://automix.cars.cz/zivot-ridice/radit-pri-parkovani-jednicku-nebo-zpatecku-a-je-dobre-vzdy-zatahovat-rucku-20170227.html v sestupném pořadí za sebou, musí jejich roboti posoudit a vyhodnotit předem zadaná kritéria jednotlivých webových stránek. Takže je jasné, že jakmile někdo zjistí, o jaká kritéria se jedná, může takové informace využít ve svůj prospěch anebo ve prospěch svých zákazníků. A to se samozřejmě děje – na tom stojí optimalizace webů pro vyhledávače neboli seo.
seo nápis
Ovšem není to lehká práce – kritéria nemusí být známá, mohou se měnit, je neustále potřeba reagovat a pozici vylepšovat. A jakmile usnete na vavřínech, už jste zase dole.
Jasné je, že jen málokdo má kapacitu se po této stránce svému webu věnovat. Třeba už jen proto, že informačním technologiím a marketingu ani za mák nerozumí.
Takže co můžete udělat lepšího, než kontaktovat spolehlivou a kvalitní firmu, která je ve svém oboru kovaná!
Objednejte si služby na míru a užijete si výsledky v podobě vysoké návštěvnosti!

Těžba eth minerem se vyplatí, mějte se však na pozoru před pyramidovými kryptoměnami

Pyramidové podnikání je stále všude na světě považováno za opovržení hodný trestný čin. Pyramidám, někdy se jim také říkalo „letadlo“, se u nás dařilo na počátku 90. let. Řada naivních důvěřivců neměla s podnikáním žádné zkušenosti a naletěli inteligentním podvodníkům. Ti se snaží působit i ve světě kryptoměn a jejich strategie je v principu naprosto shodná. Nalákat klienta na snadný zisk. Každou investici slibují navýšit několikanásobně za pár měsíců a pochopitelně, že k ní nikdy nedojde.

ethereum

A v zásadě stačí posbírat několik tisíc důvěřivců, každý z nich může přispět jen drobnou částkou, řekněme 200 korunami, a mají milion v kapse.
Ve světě kryptoměn důvěřivci věří planým slibům, že za dva, tři měsíce se hodnota investic zněkolikanásobí. K tomu však nemůže dojít kvůli samotnému principu. Zatímco hodnotu Litecoinu, Bitcoinu, Etherea, tedy měn, které se dají i těžit např. eth minerem, určuje trh, tedy nabídka a poptávka, pyramidové měny typu tzv. Ponziho schématu ovládá pouze jejich majitel.

O její skutečné výši rozhoduje podle skutečného počtu důvěřivců – investorů. Klasické virtuální měny slouží jako platidlo, jehož hodnota je skutečná, zatímco měna pyramidová je sama o sobě bezcenná a lze je směnit pouze v jejich uzavřené burze. To je však pouze teorie a skutečný výdělek vám nikdo nezaručí. Seriózní kryptoměny navíc využívají veřejný Blockchain, tedy transparentní databázi transakcí, ke které má přístup každý uživatel sítě měny, ovšem u podvodných měn nic takového neexistuje.

kryptoměny

Centralizace měny

Kryptoměny postavené na bázi decentralizace jsou Bitcoin, Ethereum, Monero a další. Jsou ryze anonymní a jejich proces je nezávislý od bankovního sektoru. V pyramidových systémech je pouze jedna centralizovaná burza (směnárna), jde v podstatě o podvodný systém tabulek hodnot k obchodování, ale jen mezi lidmi zaregistrovanými do tohoto systému. Je to něco jako sejf dobrovolných dárců jednomu majiteli, který připomíná vypečenou rodinu Nováků ve filmu „Co je doma, to se počítá“. Ti inkasovali od důvěřivých jmenovců z republiky 5 korun jako registrační poplatek na „sraz Nováků“, který se nikdy neuskutečnil.

Hypotéky bez registru aneb cesta pro získání finanční hotovosti

I v tomto případě se jedná o dlouhodobý úvěr. Tento druh úvěru je stejně tak finančním produktem, který nabízí nebankovní společnosti. Pro ty, kteří se stále domnívají, že nebankovní úvěr disponuje vysokou úrokovou sazbou, jsou zcela na omylu. Jsou tací, co zastávají však nepravdivé tvrzení, že tento typ úvěru je drahou záležitostí. Není tomu tak! Postačí si provést srovnání hypotečních úvěrů a zjistíte, že hypotéky bez registru lze získat u renomovaných poskytovatelů s podobnou úrokovou sazbou, která je poskytována bankovním sektorem.

procento navýšení

Jedná se rovněž o typ úvěru, který je jištěn zástavním právem k nemovitosti. Nemovitost může vlastnit žadatel či může být učiněno prostřednictvím třetí osoby. Reálná šance nejen na získání až do 70% z odhadované ceny zastavené nemovitosti.

Produkt mající své neměnné přednosti

Získané finanční prostředky lze použít na cokoliv, tj. na bydlení, investice do rekonstrukce či modernizace v rámci bydlení, stejně tak na pořízení nového automobilu, na refinancování, na vyplacení, splacení pohledávek apod. Eliminace poplatků předem. Delší doba splácení, tj. možno rozvrhnout dobu splátek až na třicet let.

štítek s domkem

Získat tento typ hypotečního úvěru může i ten, kdo má případně dluh u jiné finanční instituce nebo má exekuci.

Vše lze sjednat z pohodlí domova, kdy prostřednictvím online formuláře vyplníte a odešlete žádost. Nicméně je velmi důležité vždy pročíst detailně smlouvu před podpisem. Jestliže něčemu nerozumíte, vždy se nejdříve zeptejte. Sice se jedná o podstatnou výhodu, kdy tak může získat hypotéku každý, je však ve vlastním zájmu každého se důkladně seznámit s obsahem a podmínkami uvedenými ve smlouvě. Specifické pro tento druh úvěru je též co nejnižší administrativní zátěž a především benevolence ohledně nahlížení do registrů apod.

vlastní chata

Registr je databází, do nichž finanční instituce zaznamenávají veškeré dluhy po řádném datu splatnosti.

Chtějte skutečně to nejlepší

Půjčit si peníze je mnohdy náročné, zvláště pokud pořádně nevíte, na koho byste se měli obrátit. Banky totiž mnohdy nejsou tak vstřícné, jak slibují, a proto se může snadno stát, že budete odmítnuti rychleji, než si pořádně uvědomíte, jak se to mohlo stát. Je tedy vždy dobré vědět, na koho se můžete obrátit, a kdo Vám může nabídnout to nejlepší.
V dnešní době naštěstí existuje mnoho nebankovních společností, které mají širokou nabídku různých produktů, mezi kterými si zaručeně vyberete i Vy. Můžete si být jistí tím, že se tedy najde řešení také pro Vás.

kočka

Spolehněte se na to, co tu pro Vás je
A proto neváhejte a využijte toho, co tu pro Vás je, nabídka je široká. Pokud jste vždy měli problémy s kontrolami registrů, tak si můžete být jistí tím, že i pro Vás existuje půjčka, se kterou budete spokojeni. Nebankovní hypotéky bez registru jsou totiž v dnešní době poměrně oblíbené a využívá jich velké množství jedinců, a proto si můžete být jistí tím, že se něco takového zalíbí i Vám. Peněz se dočkáte, vyhnete se kontrolám a nebudete si muset s ničím dělat starosti, což se samozřejmě vyplatí.

kuchyňka

Spolehlivost na prvním místě
Získání takové snadno dostupné hypotéky pro Vás zaručeně nebude problém, je ovšem nutné si uvědomit to, že nic není jen tak. Takže pokud chcete, abyste se peněz dočkali, musíte splnit jednu podmínku. Touto podmínku je zástava nemovitosti. Když ovšem tuto podmínku splníte, tak si můžete být jistí tím, že se dočkáte takových výsledků, se kterými budete spokojeni. Peníze budete mít rychle k dispozici a to bez nějakých větších problémů, tomu věřte. Uvidíte, že si takové řešení skutečně zamilujete.