Hypotéky bez registru aneb cesta pro získání finanční hotovosti

I v tomto případě se jedná o dlouhodobý úvěr. Tento druh úvěru je stejně tak finančním produktem, který nabízí nebankovní společnosti. Pro ty, kteří se stále domnívají, že nebankovní úvěr disponuje vysokou úrokovou sazbou, jsou zcela na omylu. Jsou tací, co zastávají však nepravdivé tvrzení, že tento typ úvěru je drahou záležitostí. Není tomu tak! Postačí si provést srovnání hypotečních úvěrů a zjistíte, že hypotéky bez registru lze získat u renomovaných poskytovatelů s podobnou úrokovou sazbou, která je poskytována bankovním sektorem.

procento navýšení

Jedná se rovněž o typ úvěru, který je jištěn zástavním právem k nemovitosti. Nemovitost může vlastnit žadatel či může být učiněno prostřednictvím třetí osoby. Reálná šance nejen na získání až do 70% z odhadované ceny zastavené nemovitosti.

Produkt mající své neměnné přednosti

Získané finanční prostředky lze použít na cokoliv, tj. na bydlení, investice do rekonstrukce či modernizace v rámci bydlení, stejně tak na pořízení nového automobilu, na refinancování, na vyplacení, splacení pohledávek apod. Eliminace poplatků předem. Delší doba splácení, tj. možno rozvrhnout dobu splátek až na třicet let.

štítek s domkem

Získat tento typ hypotečního úvěru může i ten, kdo má případně dluh u jiné finanční instituce nebo má exekuci.

Vše lze sjednat z pohodlí domova, kdy prostřednictvím online formuláře vyplníte a odešlete žádost. Nicméně je velmi důležité vždy pročíst detailně smlouvu před podpisem. Jestliže něčemu nerozumíte, vždy se nejdříve zeptejte. Sice se jedná o podstatnou výhodu, kdy tak může získat hypotéku každý, je však ve vlastním zájmu každého se důkladně seznámit s obsahem a podmínkami uvedenými ve smlouvě. Specifické pro tento druh úvěru je též co nejnižší administrativní zátěž a především benevolence ohledně nahlížení do registrů apod.

vlastní chata

Registr je databází, do nichž finanční instituce zaznamenávají veškeré dluhy po řádném datu splatnosti.