Luxusní plesové dlouhé šaty

Luxusní plesové šaty dlouhé

Snad každá budoucí maturantka si od prvního dne na střední škole vysní své plesové šaty na maturitní ples. Někdy to jsou šaty se širokou sukní, jindy přilehlé šaty k tělu. Někdy s flitry, jindy s kamínky. Každá dívka si pod pojmem luxusní plesové šaty dlouhé představí velmi rozdílné šaty. Je dokázané, že většina dívek si volí dlouhé plesové šaty, ale jsou tu i dívky, které si zvolí šaty kratší či společenský oblek. Může být otázkou, kolik ty šaty stojí. Z jakého jsou materiálu nebo jestli s ramínky či bez. Zkusíme si na některé otázky odpovědět.

luxusní plesové šaty dlouhé

Cena

Velkým rozdílem mohou být šaty půjčené nebo šaty zakoupené.

Luxusní šaty, které jsou od známých návrhářů nebo z luxusních obchodů se mohou při zakoupení pohybovat kolem 20 tisíc korun, a to může být často úplně nejnižší cena. Co se týče zapůjčení, cena je často podobná jako zakoupené šaty, občas i vyšší. Bývá zde k zaplacení záloha, která je např. v 50 % výši celkové částky za zapůjčení. Zde je na každé dívce, zda ty šaty někdy ještě využije, takže si je zakoupí. Nebo je využije jen ten slavný den D.

Co se týče nejdražších šatů na světě, tak ty jsou od britské designérky Debbie Wingham. Nejdražší součástí těchto šatů je velmi vzácný rudý diamant. Proč je rudý diamant tak výjimečný? Velmi dobrá otázka. Rudý diamant je totiž jen jeden ze sta milionů těchto drahých kamenů v překrásné červené barvě. Je to sice velmi malý diamant, ale za to s cenou kolem 145 milionů korun. S ním je do šatů vsazeno 50 bílých diamantů a 50 černých diamantů. Zbývajících 1 899 bílých diamantů je zasazeno do platiny. A cena? 351 milionů korun. Váha? 13 kilogramů. Tak, co na ně říkáte? Zaplatili byste tolik? A vzali byste si je na svůj ples?

luxusní plesové šaty dlouhé

S ramínky či bez ramínek?

Tady je to čistě na dívkách, jelikož každá máme jinak stavěné tělo. Některá má poprsí větší, takže se nemusí bát, že by jí šaty padaly. Jsou tu i dívky, které mají menší poprsí, a které se bojí, že by jim šaty před zraky ostatních spadly. Šaty se dají kdykoliv poupravit u švadlen nebo přímo v salónech. Mnoho šatů je na šněrování v oblasti zad, takže to jde i velmi dobře upevnit, aby vám nespadly. Pokud se chcete cítit v bezpečí, zvolte rozhodně šaty s tenkými ramínky, s širšími ramínky nebo i s krátkým či dlouhým rukávem. Je to jen na vaše volba.

Pokud tedy dámy chcete opravdu luxusní plesové šaty, nezapomeňte, že největší roli hrají peníze. Luxusní šaty mohou být i ty, které stojí 5 tisíc korun při zakoupení. Důležité je, aby pro vás byly šaty pohodlné. Abyste si v nich přišla jako princezna, ať už jsou jakékoliv. To vy jste strůjcem své představivosti luxusních plesových šatů.

Vysavač do vody

Jednoznačně je to bazénový vysavač. Pokud toužíte po skutečně dokonalé čistotě, díky tomuto chytrému přístroji ji dosáhnete snadno. Hlavně ženy chtějí mít vše vždy dokonale čisté. Úklidu věnují dlouhé hodiny a správné pomůcky a vybavení na úklid jsou pro ně nezbytné. To samé platí i při pravidelné údržbě zahradních bazénu. Ta je samozřejmě nutná. Pokud však má být provedena opravdu pečlivě, je velice důležité vyčistit dno bazénu skutečně poctivě. Díky bazénovému vysavači z naší nabídky vám to půjde doslova samo. Při jeho použití dosáhnete žádoucí kvality vody ve vašem bazénu opravdu jednoduše. Co je tedy úkolem bazénového vysavače?

• odstraňuje nerozpuštěné nečistoty a povlaky z bazénových stěn
• udržuje prostor bazénu v čistotě
• spolehlivě si poradí s každým druhem nečistoty
• pomáhá udržet vodu v bazénu v optimální čistotě

Bazénové vysavače se dělí na ruční a na samochodné typy. Rozdíl mezi nimi je zřejmý. Zatímco ruční vysavače budete obsluhovat vy, vysavač samochodný bude pracovat sám. Ruční vysavače jsou sice levnější, ovšem úklid s takovým typem vysavače vám zabere mnohem více času.

Samochodné vysavače

Samochodný vysavač je určený pro všechny, kteří si chtějí údržbu bazénu co nejvíce usnadnit. Tento typ vysavače dokáže samostatně odstranit nečistoty ze dna bazénu i z jeho stěn. V naší nabídce se potom tyto vysavače dělí na vysavače se samostatnou řídící jednotkou a také na vysavače, které se po dně bazénu pohybují zcela náhodným způsobem. Ať už si vyberete jakýkoli typ samochodného vysavače, vždy máte zaručenou dokonalou čistotu vašeho domácího bazénu bez nežádoucích nečistot. Kromě samotných vysavačů u nás najdete veškeré příslušenství k těmto přístrojům jako jsou například teleskopické tyče, držáky na teleskopické tyče, držáky vysavače, náhradní kartáče a další. Podívejte se i vy na https://eshop.techneco.eu/Bazenove-vysavace a vyberte si.

Beton v interiéru nepřehlédnete! Jak jej kombinovat a nepřehnat to?

Máte rádi nové a netradiční věci, líbí se vám chladný ale zároveň čistý skandinávský styl a chcete si udělat radost? Popřemýšlejte o betonových doplňcích.

Beton v interiéru nepřehlédnete! Jak jej kombinovat a nepřehnat to?

Beton známe úplně všichni, ale spíše jako stavební materiál, jako materiál nevzhledný a obyčejný. Proto vás možná překvapí, že se beton využívá i pro tvorbu netradičních dekorací ale i na výrobu nábytku nebo osvětlení. Přitom může tento prvek jednoznačně rozbít nudu v každém interiéru a přinese mu neobyčejnou jiskru. Jak se naučit betonové prvky v interiéru kombinovat a proč si právě betonové doplňky nebo nábytek vlastně pořídit?

pexels-photo

Přírodní a zcela nenáročný

Betonové výrobky vypadají krásně a hlavně netradičně, takže zaujmou na první pohled. Tento přírodní a na údržbu zcela nenáročný materiál se speciálně opracuje a díky tomu mohou vzniknout skutečně zajímavé a neotřelé kousky, které se dají skvěle kombinovat s ostatním vybavením interiéru. Beton je jako materiál velmi odolný, pevný a také odolává teplu, žáru a okolním podmínkám, jde tedy o materiál s dlouhou životností, o který není nutné se starat. Jako materiál pro výrobu nábytku či bytových doplňků je tak velmi kvalitní a naprosto ideální. Pozor však na to, abyste to nepřehnali.

pexels-photo-6207948

Betonové prvky je třeba vybírat obezřetně, nic se totiž nemá přehánět a beton v interiéru je opravdu nepřehlédnutelný. A kam se hodí betonový nábytek či doplňky nejvíce? Své místo najdou zejména v moderně laděných domácnostech, velmi dobře se budou betonové prvky vyjímat vedle moderního nábytku, je vhodné jej kombinovat s bílou nebo černou barvou, rozumět si ale budou i s červenou, světle růžovou nebo fialovou. Pozor jen na to, aby nebyl prostor přeplácán a betonem zcela zhlcen. Když to přeženete, nebude to působit příjemně ale spíše naopak.

Rozumí si i s jinými materiály

Beton se dá kombinovat skvěle i se dřevem, kovem nebo sklem. Nejčastěji se tak můžeme setkat s využitím tohoto materiálu v kuchyni nebo koupelně, velmi často nechybí na zahradách a terasách, vyrábějí se z něj stoly, pracovní desky, ale i umyvadla. Využívá se i na výrobu osvětlení, lampiček, obrazů a nejrůznějších drobných dekorací. Výjimkou nejsou ani betonové stěny.

Pusťte do svého interiéru nový materiál, který dobře znáte, i když úplně jinak, než doposud.

Pravidla pro lepší spánek

Ruku na srdce, jak se cítíte po probuzení? Jste plní energie nebo naopak odpočítáváte doslova vteřiny, než si budete moci jít opět lehnout? Pokud patříte spíše do druhé skupiny, je nejvyšší čas přehodnotit stav vaší ložnice.

 

moderní ložnice

Právě ložnice patří k nejdůležitějším částem v interiéru, i přes její důležitost jí ovšem nikdy nevěnujeme tolik pozornosti, kolik je třeba. Mnoho z nás si totiž mnohdy neuvědomí, že v ložnici strávíme přibližně jednu třetinu dne, což rozhodně není málo. Ložnice společně s jejím zařízením tak patří mezi nejdůležitější prvky, které ovlivňují kvalitu našeho spánku. Celá místnost by v nás měla navozovat uklidňující dojem a odměnit nás krásnými rány plnými energie a chuti do nového dne.

 

Postel jako nejdůležitější kus nábytku v ložnici

 

spící žena

Postel patří bezesporu mezi nejdůležitější kus nábytku v ložnici. I přesto jí řada lidí nevěnuje téměř žádnou pozornost. Pokud bychom měli investovat jen do jedné věci v místnosti, rozhodně by to mělo být kvalitní lůžko. Samotná postel však není všechno, to co postel dělá skutečně postelí, je matrace. Ta by měla být kvalitní, na míru dle dispozic jejího majitele. Krom postele se neobejdete ani bez kvalitní vestavěné skříně sten-skrine.cz

 

Barvy pro lepší pohodu

Náš mozek je neuvěřitelný orgán, neustále něco analyzuje a zkoumá. Ovšem v ložnici bychom mu měli zařídit takové prostředí, které ho naučí spíše odpočívat. Syté a zářivé odstíny asi nebudou tou nejlepší volbou, navíc už dávno vyšly z módy. Ložnice si zaslouží jemné tóny, které navodí příjemnou a uklidňující atmosféru. U menšího prostoru se nebojte sáhnout klidně po sněhové barvě.

 

Osvětlení

Ložnice je mnohdy spojením hned několika funkčních prostorů. V menších bytech musí mnohdy sloužit jako prostor k odpočinku, šatna a pracovna v jednom. Každý funkční prostor je však jinak náročný na osvětlení. Druh a intenzita by tak vždy měla korespondovat s daným prostorem.

 

Oblečení pro miminko

Každé miminko potřebuje své vlastní oblečení, ve kterém se bude cítit pohodlně. Nejvýhodnější jsou kompletní sety, jež se také velmi dobře perou.

Oblečení pro miminko

Velikost a materiál

S přicházejícím rodičovstvím se nevyhnete nákupu výbavičky pro své potomky, a proto se nyní zaměříme na výběr oblečení. Vibrační do prvního setu patří kojenecké oblečení, protože to má uzpůsobený tvar a také velikost. Vždy se podívejte na materiál, protože kojenci se teprve vyvíjí a jsou citlivý na všechny různé podněty. Když jim ale koupíte bavlněné oblečení, tak jim rozhodně ničím neuškodíte. Sílu materiálu vybírejte podle ročního období, aby děťátku v zimě bylo hezky teploučko.

oblečené miminko

Musíme brát také ohled na oblékání, protože to je někdy boj, a proto se hodí nějaký jednoduchý způsobem zapínání a odepínání. Prodej probíhá mnohdy v několika barvách, přičemž živé barvy umí vše rozjasnit. Nesmí být malé, ovšem také ne příliš velké, a proto je dobré si prostudovat tabulku, díky které se dozvíte všechno potřebné. Pro normálního novorozence je doporučována velikost zhruba 55 a jak bude růst, tak se číslo samozřejmě také zvětšuje.

Kompletní set

Až se vydáme na samotný nákup oblečení, tak se výplatu to vzít rovnou jednou ranou a koupit celý kompletní set. To má hned několik důvodů. Prvním z nich je fakt, že koupíme jeden set a máme vystaráno se vším, co na daný den bude mít potřeba dítě oblečené. Třeba takový kojenecký set je zapotřebí hned do porodnice a bez něj to prostě nejde. Následně se přechází na obyčejné oblečení pro miminko, díky čemuž budeme mít doma do čeho dítě obléct.

set pro holčičku

Nemusíte se vůbec bát nějakých zdravotních problémů, protože je vyrobeno pouze z bavlny, což je velmi příjemný materiál. Je určena pro dětí do tří let, kdy v nich můžou hezky všude možně řádit, a to děti opravdu skvěle umí. Soupravy mají určitý počet dílů, což musíme také sledovat, abychom v soupravě našli vše, co potřebujeme a nic nemuseli dokupovat. Tamto dohromady je totiž nákup výrazně levnější, a proto skutečně soupravy vedou na plně čáře v mnoha ohledech.

Efektivní hubnutí není jen záležitostí pohádek

Návrat ke štíhlé figuře pro vás nemusí být tak bolestný, jak si možná teď myslíte. Hubnout se dá efektivně a bez zbytečných negativních pocitů.

Efektivní hubnutí není jen záležitostí pohádek

Každý, kdo je nebo alespoň někdy byl opravdu obézní, může dosvědčit, že se jedná o stav, o který skutečně nestojí. Obezita, to není pouze neustálý hlad a zhoršené mínění o sobě samém, ale i různé přidružené zdravotní problémy. Dnes už je dávno známé, že až veliká nadváha může zapříčinit celou řadu chronických onemocnění, které se moderně označují jako civilizační. S těmi se dá sice žít poměrně dlouhý, ale nikoliv už zcela spokojený a plnohodnotný život.

Hubnutí nemusí být vždy dřina

Neklesejte ale na mysli, každý může zhubnout, jen to chce vědět jak. Vzhledem k tomu, že na internetu je v současné době tolik receptů na hubenější postavu, že se v nich nevyzná ani protřelý profesionál, je zbytečné hledat řešení na pochybných fórech a v ještě pochybnějších magazínech. Prostě a jednoduše se zaměřte na to, co doopravdy funguje, a je ketonová dieta https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete.

Rozhodně se nejedná o další podivný způsob hubnutí, ale o skutečně funkční dietu, kterou si už vyzkoušelo miliony lidí na celé planetě. Hubnout takto je sice efektivní, ovšem ne příliš příjemné. Základem je totiž ze svého života úplně vynechat cukr, což pro mnoho lidí může být velkou překážkou. Pro někoho dokonce nepřekonatelnou. Pokud se ale pochlapíte a splníte tuto podmínku, kilogramy budou z vašeho těla utíkat rychlostí zvuku. Za pár měsíců můžete mít postavičku jako ze žurnálu.

Vyplatí se jíst zdravěji

Dalším problémem ketonové diety je jídelníček, který si ne každý umí vytvořit tak, aby mu plně vyhovoval. Hlavně lidé, kteří nemají s tímto způsobem stravování absolutně žádné zkušenosti, mohou být totálně zmatení. Naštěstí existují firmy, které vám vhodný jídelníček ušitý přímo na míru sestaví. Dokonce vám hotové jídlo dovezou i domů. To je ale samozřejmě cenově poměrně náročné. Alternativou pak může být návštěva dietní sestry, kde v podstatě získáte to samé, ovšem většinou zcela zdarma.

Učení s tabulí je i pro ty nejmenší zábava

Je vaše dítě ve věku, kdy ho všechno zajímá? Pokud většinu dne tráví objevováním, zkoumáním a učením se nových věcí, je nezbytné mu dopřát i hračky neboli hry, které mu v tomto ohledu pomohou vzdělávat se a současně si i hrát. A začít můžete tím, že mu zakoupíte magnetickou tabuli pro děti https://www.chytraliska.cz/kategorie/magneticke-tabule-pro-deti/, která ho bude zajímat i díky tomu, že nic podobného doma ještě nemá.

Hry vybírejte s cíle dítě vzdělávat

Pořídit dětem velkou sbírku hraček není jen tak. Každý rodič by si měl uvědomit, že hrací prvky neslouží dětem pouze pro jejich zábavu, ale ve velké míře by měly podnítit i jejich učení novým dovednostem. Prospívat nejen fyzicky, ale i psychicky jim pomůže i řada her, které mají vzdělávací profil.

magnetky na tabuli

Magnetická tabule s písmeny je velmi účelovou hračkou, jak vaše dítě naučit nejen abecedu, ale rovněž podpořit i jeho slovní zásobu. S pomocí písmen na tabuli můžete vaše děti učit základní jednoduchá slova nebo mu třeba ukázat, z jakých písmen se skládá jeho jméno.

Ta oboustranná taktéž není k zahození

V nabídce našeho internetového hračkářství nalezete i tabuli, které součástí jsou nejen magnetky, ale i plocha na kreslení s křídou. Tato oboustranná tabule zpříjemní hraní každému dítěti, které miluje hračky s více způsoby, jak si s nimi hrát. Magnetická strana naopak umožní vašemu dítěti do hry zapojit logické myšlení, protože sada magnetek obsahuje různé skládačky, které je potřeba složit k sobě a vytvořit si obrázek dle vlastní představivosti. Je možné na ni kreslit i tužkou a doladit tak všechny detaily tak, aby se vám výsledek zalíbil.

magnetická tabule

Tato hračka je vhodná už pro ty nejmenší děti a udělá radost i starším, díky rozmanitým možnostem hraní a vzdělávání.

Potěší vás i skutečnost, že je cenově dostupná pro všechny a vhodným dárkem nejen pro vaše dítě, ale i ideálním typem na dárek pro malého uličníka ve vaší rodině nebo okolí.

Olej do kuchyně zkrátka patří!

Olej do kuchyně zkrátka patří, o tom není pochyb. Vaření nebo pečení by bez něj s největší pravděpodobností ani nebylo možné. Jenže není olej jako olej. Slunečnicový, řepkový, olivový, sezamový nebo kokosový olej už po staletí nachází nezaměnitelné místo v našich kuchyních. Olejů je tolik, že čas od času nám z toho jde hlava kolem, když bloumáme necíleně regály s nažloutlou tekutinou. Není však úplně košer, když budeme vědět, na co se který olej hodí, tak abychom mohli být při přípravě nejrůznějších pokrmů zase o něco moudřejší.

  • Olivový olej – ta pravá volba to studené kuchyně

olivový ole

Vyznat se v olivových olejích je pro začátečníka velmi složité. Neexistuje totiž pouze jeden druh, ale na pultech obchodů jich najdete hned několik, liší se hlavně kvalitou a druhem zpracování. Nejkvalitnějším druhem pak zpravidla bývá extra panenský olivový olej, který je ideální pro přípravu studené kuchyně. Skvěle dochutí saláty, majonézy a nejrůznější pomazánky. Je lisovaný zastudena, proto je pro něj tolik typická jeho jemně nazelenalá barva a silně olivová vůně. Ovšem tento olej má velmi nízký kouřový bod, proto se v žádném případě nehodí na smažení a pečení.

Třebaže je extra panenský olivový olej ten nejkvalitnější, neznamená to, že se dá univerzálně použít na jakoukoliv přípravu pokrmů. Existují i méně kvalitní olivové oleje, které sice nemají tak výraznou chuť, ovšem vysoký bod kouře, proto je spolehlivě můžete použít i při vaření nebo pečení. Olivový olej se využívá hlavně díky své nezaměnitelnému aroma, je proto zbytečné ho přidávat do pokrmů, kde naopak jeho aroma zanikne.

  • Kokosový olej – zázrak na pečení

kokosový ole

Rozruch kolem kokosového oleje už vzal za své. Rozhodně si ho přestaňte mazat na tělo nebo na vlasy, budete ho ze sebe smývat týden a tížené výsledky v podobě lesklých zdravých vlasů nebo hebké pokožky se stejně nedostaví! Ovšem pokud toužíte po silném kokosovém aroma, můžete ho bez výčitek přidat do jakéhokoliv těsta.

Jak se neodcizit v posteli

Intimnosti jsou v životě velmi důležité a neměli bychom zapomínat na to, jací jsme byli na začátku našeho vztahu, proč jsme se s partnerem vlastně dali dohromady a chtěli spolu poté zůstat.
 
Sex a s ním spojené intimnosti jsou nedílnou součástí našeho každodenního života a utváří váš vztah lepší a pevnější. Jedná se o vzájemné sdělení lásky, souznění a potřeby být spolu. Někteří z partnerů vyžadují sex pravidelně a často, jiným stačí mazlení jednou za čas a existují páry, mezi kterými to dávno nejiskří a hrátek v posteli se raději zřekly. Ale život by se měl žít a na společném vztahu by se mělo pracovat.
 mluvte spolu
Překvapujte partnera
Jedná se o maličkosti, které vám zpříjemní den. Ráno napište své lásce SMS s přáním pěkného dne, sdělte mu, že vám chybí a těšíte se na společný večer v jeho přítomnosti. Vyzkoušejte sexting, posílání zpráv s erotickým podtextem, může se jednat také o fotky nebo videa. Pokud to bude vyhovovat oběma stranám, je to vzrušující zpestření vztahu.
 
Vyjadřujte si lásku doteky
Mnoho párů se po společných letech zapomíná objímat, držet za ruku na procházce či jen letmo pohladit. Dotek je však velmi důležitý ukazatel náklonnosti a spojení, který vyjadřuje mnohdy více než samotná slova. Na začátku vztahu jsou doteky každodenní samozřejmostí, po čase se začínají vytrácet a zbyde po nich jen prázdné místo, které je nutné zaplnit a znovu nastartovat hnací motor vaší lásky.
 sněžný polibek
Nebojte se říct nahlas co chcete
Čím okořenit více manželský sex než pomůckami? Řekněte, co se vám líbí a co byste chtěli vyzkoušet, komunikace je základem fungujícího vztahu a spokojenosti obou stran nejen v posteli. Sdělte partnerovi své skryté touhy a nenaplněná přání, chcete se podívat na erotický film, zahrát si na Anastázii z Padesáti odstínů šedi a zakřičet si nahlas? Nestyďte se vyjádřit své touhy, budete překvapená, jak to vašeho partnera potěší a bude se snažit vaše tužby splnit.
 

Co nedělat po rozchodu

Než potkáte toho pravého, je potřeba poznat pár nepravých. Proto je skoro nutnost projít si po období velké lásky také jejím smutným koncem. Jak ho zvládnout se ctí a překonat ho co nejrychleji?
Prasklá cesta
Žádný kontakt
Samozřejmě, že to není vždy možné, ale pokud to alespoň trochu jde, je nejlepší po rozchodu zabalit sobě, nebo bývalému partnerovi to nejnutnější a alespoň pár dnů, možná týdnů se nevidět a nekontaktovat. K čemu je to dobré? Rozchod dříve nebo později bolí obě strany, chybí vám blízkost druhé osoby, nebo jste na ni naopak naštvaní. Potkávání se potom přináší zbytečné lítostivé scény a výčitky. Proto je dobré si od sebe chvíli odpočinout a potom se v klidu sejít a vyřešit spolu v případě spolubydlení organizační věci. Ty odvážnější páry si mohou s postupem času bez emocí sdělit co bylo špatně a proč to ani tentokrát nevyšlo.
Ne, alkohol opravdu ne
A když už, tak v obklopení blízkých osob, které vás ochrání před společenským trapasem a taky vám ve správnou chvíli zabaví mobil, abyste se špatnou artikulací nemohli ve 4 ráno svému ex partnerovi sdělit, co si o něm myslíte a celý zbytečný monolog opatřit peprnými výrazy. Druhá strana v tuto dobu pravděpodobně spí, nebo je třeba méně opilá než vy a bude si to narozdíl od vás dostatečně pamatovat. Ne, ani zprávy nejsou vhodné.  Dost možná v nich stejně nenapíšete jediné slovo správně a oproti telefonátu je možné se k nim v budoucnu vracet.
Ženská tvář
Nebudete kamarádi!
Ve většině případů to nefunguje. Jeden den se rozejdete a druhý den si zajdete pokecat o aktuální politické situaci? Pokud toto umíte, smekám. A pokud to má druhá strana stejně a není v tom skrytý úmysl dostat vás zpět, tak jste pravděpodobně přírodní úkaz. Ve většině případů spolu chtějí bývalí partneři kamarádit proto, že nejsou schopni se od sebe odloučit a buď oba, nebo alespoň jeden z nich doufá v něco více než jen kamarádství.
Nehledejte náplast
Jinými slovy nového partnera, který by měl nahradit toho původního a měl by vás zbavit bolesti. Toto není fér ani k vám, protože potřebujete čas vyrovnat se s bolestí, uvědomit si co bylo špatně, co byste chtěli v budoucnu dělat, jaký partner by pro vás byl ideální. A už vůbec to není fér k novému partnerovi, který si sám pravděpodobně prošel v minulosti rozchodem, bolelo ho to, vyrovnal se s tím a je po nějaké době připravený jít do nového vztahu s čistou hlavou a naplno, zatímco vy toho schopni nejste a tento vztah tak ve většině případů skončí tak rychle, jako začal.
Nic si nevyčítejte
Je to pryč, skončilo to, každý děláme chyby a prostě jste se k sobě nehodili. Máte další zkušenost. Tu potřebujete k tomu, aby z vás byl v budoucnu dobrý partner. Nevyčítejte si ani to, že jste v tuto chvíli líní, bez nálady, nic se vám nechce, všechno vám přijde zbytečné. Je to po rozchodu normální stav a s postupem času odezní, pravděpodobně to nebude za týden, ale dopřejte si tolik času, kolik potřebujete a pokud se budete držet výše uvedených rad, potom to bude možná o něco rychlejší.