Realitní kanceláře

V České republice máme na trhu, velmi mnoho realitních kanceláří, které nám zprostředkují nejen podnájem anebo koupi nemovitosti, ale také se postarají o prodej vaší nemovitosti. Napíšeme si o těch nejvíce známých a nejčastěji užívaných klienty.Realitní makléř, klíče od nemovitosti
Reality Re/Max
Tato realitní kancelář, je jednou z nejznámějších v České republice, má mnoho realitních makléřů v podstatě po celé zemi.  Remax vstoupil na český trh v dubnu roku 2005 a jako první na místním realitním trhu zavádí etický kodex, reklamační řád a garanci kvality služeb. Navazuje tak na tradici celosvětového pojetí skutečně kvalitních služeb se zárukou. Tato kancelář má vlastní rozsah služeb, zajistí i financování nemovitosti v případě koupě. Jejich vize je dokázat se soustředit na skutečné potřeby zákazníků, franšízantů i makléřů. Dosahují tak jejich maximální spokojenosti a věrnosti.
 
Maxima reality
Tato realitní kancelář nabízí vyšší zisk, rychlý prodej nemovitosti, peníze ihned půlku z ceny, bezpečný převod nemovitosti pod kontrolou jejich právníků, vstřícný přístup a dvaadvacetiletou zkušenost. Dále nabízejí bonusové služby, online odhad ceny, home staging, právní bezpečí, expresní výkup, realitní konzultace zdarma a také pomohou s financováním.
 
Maxxus reality
Tato realitní kancelář, není moc známá, ale i jejich služby týkající se realit, jsou ověřené mnoha klienty. I tato realitní kancelář, má pestrou nabídku služeb, zjistí nejvyšší tržní cenu, pomoc se stěhováním, rekonstrukcí, převod nemovitosti, dražby, prodej bytů a domů, ale zejména na území hlavního města Praha.Dům, zprostředkování bydlení
Next reality
Síť kanceláří Next reality patří mezi nejvýznamnější hráče v ČR. Zabývají se zprostředkováním prodeje a pronájmů všech druhů nemovitostí. Klienti je vyhledávají především kvůli kompletní nabídce služeb, které jsou poskytovány na vysoce profesionální úrovni. Mezi výčet standardně poskytovaných služeb patří právní a finanční servis, vypracování znaleckého posudku, jednání s katastrem nemovitostí a finančním úřadem a asistence převodce nebo makléře až do úplného předání nemovitosti a vypořádání kupní ceny.
Všechny tyto kanceláře, mají své široké spektrum služeb, nabízejí toho mnoho.
 

Realitní kanceláře
5 (100%)1