Luxusní plesové dlouhé šaty

Luxusní plesové šaty dlouhé

Snad každá budoucí maturantka si od prvního dne na střední škole vysní své plesové šaty na maturitní ples. Někdy to jsou šaty se širokou sukní, jindy přilehlé šaty k tělu. Někdy s flitry, jindy s kamínky. Každá dívka si pod pojmem luxusní plesové šaty dlouhé představí velmi rozdílné šaty. Je dokázané, že většina dívek si volí dlouhé plesové šaty, ale jsou tu i dívky, které si zvolí šaty kratší či společenský oblek. Může být otázkou, kolik ty šaty stojí. Z jakého jsou materiálu nebo jestli s ramínky či bez. Zkusíme si na některé otázky odpovědět.

luxusní plesové šaty dlouhé

Cena

Velkým rozdílem mohou být šaty půjčené nebo šaty zakoupené.

Luxusní šaty, které jsou od známých návrhářů nebo z luxusních obchodů se mohou při zakoupení pohybovat kolem 20 tisíc korun, a to může být často úplně nejnižší cena. Co se týče zapůjčení, cena je často podobná jako zakoupené šaty, občas i vyšší. Bývá zde k zaplacení záloha, která je např. v 50 % výši celkové částky za zapůjčení. Zde je na každé dívce, zda ty šaty někdy ještě využije, takže si je zakoupí. Nebo je využije jen ten slavný den D.

Co se týče nejdražších šatů na světě, tak ty jsou od britské designérky Debbie Wingham. Nejdražší součástí těchto šatů je velmi vzácný rudý diamant. Proč je rudý diamant tak výjimečný? Velmi dobrá otázka. Rudý diamant je totiž jen jeden ze sta milionů těchto drahých kamenů v překrásné červené barvě. Je to sice velmi malý diamant, ale za to s cenou kolem 145 milionů korun. S ním je do šatů vsazeno 50 bílých diamantů a 50 černých diamantů. Zbývajících 1 899 bílých diamantů je zasazeno do platiny. A cena? 351 milionů korun. Váha? 13 kilogramů. Tak, co na ně říkáte? Zaplatili byste tolik? A vzali byste si je na svůj ples?

luxusní plesové šaty dlouhé

S ramínky či bez ramínek?

Tady je to čistě na dívkách, jelikož každá máme jinak stavěné tělo. Některá má poprsí větší, takže se nemusí bát, že by jí šaty padaly. Jsou tu i dívky, které mají menší poprsí, a které se bojí, že by jim šaty před zraky ostatních spadly. Šaty se dají kdykoliv poupravit u švadlen nebo přímo v salónech. Mnoho šatů je na šněrování v oblasti zad, takže to jde i velmi dobře upevnit, aby vám nespadly. Pokud se chcete cítit v bezpečí, zvolte rozhodně šaty s tenkými ramínky, s širšími ramínky nebo i s krátkým či dlouhým rukávem. Je to jen na vaše volba.

Pokud tedy dámy chcete opravdu luxusní plesové šaty, nezapomeňte, že největší roli hrají peníze. Luxusní šaty mohou být i ty, které stojí 5 tisíc korun při zakoupení. Důležité je, aby pro vás byly šaty pohodlné. Abyste si v nich přišla jako princezna, ať už jsou jakékoliv. To vy jste strůjcem své představivosti luxusních plesových šatů.