Učení s tabulí je i pro ty nejmenší zábava

Je vaše dítě ve věku, kdy ho všechno zajímá? Pokud většinu dne tráví objevováním, zkoumáním a učením se nových věcí, je nezbytné mu dopřát i hračky neboli hry, které mu v tomto ohledu pomohou vzdělávat se a současně si i hrát. A začít můžete tím, že mu zakoupíte magnetickou tabuli pro děti https://www.chytraliska.cz/kategorie/magneticke-tabule-pro-deti/, která ho bude zajímat i díky tomu, že nic podobného doma ještě nemá.

Hry vybírejte s cíle dítě vzdělávat

Pořídit dětem velkou sbírku hraček není jen tak. Každý rodič by si měl uvědomit, že hrací prvky neslouží dětem pouze pro jejich zábavu, ale ve velké míře by měly podnítit i jejich učení novým dovednostem. Prospívat nejen fyzicky, ale i psychicky jim pomůže i řada her, které mají vzdělávací profil.

magnetky na tabuli

Magnetická tabule s písmeny je velmi účelovou hračkou, jak vaše dítě naučit nejen abecedu, ale rovněž podpořit i jeho slovní zásobu. S pomocí písmen na tabuli můžete vaše děti učit základní jednoduchá slova nebo mu třeba ukázat, z jakých písmen se skládá jeho jméno.

Ta oboustranná taktéž není k zahození

V nabídce našeho internetového hračkářství nalezete i tabuli, které součástí jsou nejen magnetky, ale i plocha na kreslení s křídou. Tato oboustranná tabule zpříjemní hraní každému dítěti, které miluje hračky s více způsoby, jak si s nimi hrát. Magnetická strana naopak umožní vašemu dítěti do hry zapojit logické myšlení, protože sada magnetek obsahuje různé skládačky, které je potřeba složit k sobě a vytvořit si obrázek dle vlastní představivosti. Je možné na ni kreslit i tužkou a doladit tak všechny detaily tak, aby se vám výsledek zalíbil.

magnetická tabule

Tato hračka je vhodná už pro ty nejmenší děti a udělá radost i starším, díky rozmanitým možnostem hraní a vzdělávání.

Potěší vás i skutečnost, že je cenově dostupná pro všechny a vhodným dárkem nejen pro vaše dítě, ale i ideálním typem na dárek pro malého uličníka ve vaší rodině nebo okolí.