Zapojte mozkové buňky v únikové místnosti

K trávení volného času existuje v dnešní době spoustu možností, které nám tak nedovolí se nudit nebo jen tak zabíjet čas. Aktivit je spousty jak v exteriérovém, tak i v interiérovém prostředí. Interiérové aktivity pak přicházejí na řadu zejména s příchodem prvních podzimních dní, kdy už se začíná kazit počasí. Kam tedy v takovém nepříznivém počasí vyrazit za nějakou vhodnou zábavnou aktivitou?
V poslední době zažívají opravdu velký boom a těší se čím dál větší oblibě takzvané „únikovky“. Nabídka různých druhů tematických místností se neustále rozšiřuje a vy si tak můžete vybrat přesně podle vašeho gusta.
Pokud navštívíte escape room v Kolíně, pak si můžete vybrat hned ze dvou typů těchto her.

hra

Kruh – na motivy známého horroru
Tato hra je inspirována známým filmem, který zná snad každý milovník horrorů. Vydáte se za kazetou, kterou bude vaším úkolem zničit. Budete se muset postavit různým výzvám tak, abyste potlačili zlo a zvítězilo dobro. Pokud jste opravdovými odvážlivci a neděsí vás tajemno, nadpřirozeno a horrorová atmosféra, pak je pro vás tento druh escape game tou pravou volbou.

únik

Dvojitý agent – detektivní hra
V této hře vás čeká opravdu mravenčí detektivní práce, kdy musíte zapojit mozkové závity na to, abyste zvládli vše v časovém limitu vyřešit a abyste tak unikli dříve, než budete odhaleni KGB.
Na některou z únikových her můžete vyrazit vy sami s pár přáteli, nebo můžete někomu darovat dárkový poukaz a nechat ho vybrat si konkrétní hru.
Tato zábava je skvělá také jako teambuildingová akce, kdy mezi kolegy opadnou zábrany, poznají se společně zase z jiné stránky a setkají se také někde jinde než jen v pracovním prostředí.
Až si poprvé vyzkoušíte nějakou únikovou hru, věřte, že vás to chytne a budete chtít zkoušet další a další. Tato zábavná aktivita vás jen tak neomrzí.