Do Chorvatska i zpět pohodlným autobusem

Cestování autobusem je i v dnešní době stále velmi populární, i přesto, že se dá na většinu míst dostat letecky. Letenky jsou ale v mnoha případech dražší než jízdenky, tudíž spousta lidí volí právě tuto dostupnější variantu. Pokud přemýšlíte nad cestou do Chorvatska, tak je potřeba vyřešit právě i otázku dopravy. Dostat se sem můžete vlastním vozidlem, letecky anebo právě tímto způsobem. Jaké výhody vám přinese to, když se rozhodnete pro cestu autobusem?

Bezstarostný průběh cesty – žádné starosti, bez nutnosti číst z mapy, hledat benzinové stanice, platit mýtné, hlídat si dálniční známky a podobně
Zábava na palubě, možnost sledovat filmy, brouzdat po internetu a tak dále
– Toaleta dostupná po celou dobu cesty
– Cesta se zkušenými řidiči, kteří znají tuto trasu takřka nazpaměť
Výhodná cena, obzvláště pokud cestujete ve více lidech

muž, dítě, pláž, moře

Proč právě Chorvatsko?

Dá se říci, že tento přímořský stát je pro Čechy letním domovem. Je to velmi oblíbená destinace, která vás má rozhodně čím zaujmout. Největším lákadlem je křišťálové čisté moře, povětšinou kamenité udržované pláže, a k tomu všemu ještě příznivé počasí bez nějakých větších výkyvů. Velkou výhodou je i to, že se tu domluvíte na mnoha místech česky, pokud tedy neovládáte cizí jazyk, tak to až takový problém není, jako by tomu mohlo být v jiných státech. Určitě také oceníte dokonalou přímořskou kuchyni, která je založená na výborných mořských specialitách. Toto místo je zkrátka jako stvořené pro strávení last minute Chorvatsko autobusem dovolené. Najdete tu vše, co pro spokojený pobyt potřebujete.

Výhodou také je, že lístky na autobus není potřeba kupovat dlouho dopředu. Pokud jste flexibilní, co se týče termínů, můžete si počkat na last minute nabídku, která bývá většinou ještě výhodnější.

západ slunce, zátoka, stromy