Třeba i dva týdny

Nejedná se však o pozvánku na nějakou krásnou letní dovolenou. Jedná se o možnost, jak se postarat o vaše ruce, aby váš lak na nehtech vypadal krásně nejen dva nebo tři dny, ale po celé týdny.

aplikátory

Pokud máte to štěstí, že jsou vaše přírodní nehty pevné a dorůstají do délky, jistě jen řešíte vhodnou úpravu do hezkého tvaru a samozřejmě nalakování. Ale komu by se chtělo, neustále opravovat a upravovat barevný lak, který za dva dny už není perfektní? První nedostatky uvidíme na konečcích nehtu, kdy se nám barevný lak začne nehezky odlupovat. Samozřejmě by nás to svádělo k tomu, abychom lehounce přetřely jen špičku nehtu. To by bylo ale velkou chybou.

Barevné vrstvy by se nikdy dobře nespojily a nehet by nevypadal hezky. Není jiné řešení. Do rukou odlakovač a začít hezky od začátku. Jak to jen zařídit, aby vaše nalakované nehty vydržely krásné co nejdéle? Snadno!

růže

zná odpověď. Už jste o nich slyšely? Jsou úžasné! Použití je úplně stejné jako u běžného laku na nehty, jen jej necháte vytvrdit v uv lampě. Tato péče navíc vám dopřeje pocit z krásných upravených rukou po dlouhé týdny! Ani po těchto týdnech se nezačne nehezky odlupovat na konečcích. Jen se bude barva nenápadně posouvat nahoru, podle toho, jak rychle vám nehet roste. Následně odstraníte starý lak, upravíte délku nehtu a můžete znovu nalakovat. Nebylo by to krásné, lakovat si nehty jen jednou za dva týdny? A že by vás to nudilo, protože se vám líbí mít každou chvíli na rukou jiný odstín laku? Nenudilo. I gel laky se dají zakoupit v mnoha barevných provedeních, včetně nejnovějšího hitu, neónových barev. I s gel lakem můžete mít každý prstík natřený jinou výraznou barvičkou. Rozdíl je jen v tom, že nebudete muset finální úpravu každé dva dny přepracovávat.

Zalíbily se gel laky i vám? Stačí si jen objednat!