Sluneční paprsky Vám budou nápomocny

Sezóna se blíží, takže je třeba dát do pořádku zahradní bazén, který jste tak pracně před zimou zazimovali. Ruku na srdce, na nic víc se tak netěšíte, než na to, abyste zase brzy vklouzli do průzračně čisté vody a svlažili své unavené tělo.

V parných letních dnech opravdu není nic příjemnějšího, než se osvěžit v příjemně temperované vodě. Dokonce i v chladnějších dnech jinak teplého léta můžete zabezpečit příjemně teplou vodu, aniž byste museli sáhnout do finančních zásob a opatřit si nákladný ohřev vody.

Víte, že stačí jen solární plachta?
Solární plachty https://www.chlorito.cz/solarni-plachty jsou účinným prostředkem hned k několika vychytávkám.
1. Mají výborné tepelně izolační vlastnosti, které jsou vítané zvláště v oněch chladnějších dnech parného léta. Sluneční paprsky Vám pomohou zachytit a uchovat teplou vodu, i když je venku přece jen chladněji. A v noci? V noci zpomaluje chladnutí vody do příštího rána.
2. Protože solární plachty rozprostřete po celé hladině vody ve Vašem bazénu, nabízí se další vychytávka, kdy je Vaše v čistá voda chráněna před nečistotami v podobě větviček a lístků spadaných ze stromů.
3. V neposlední řadě také zabraňuje rychlému odpařování vody a s ní i odpařování bazénové chemie. Vlastně tak trochu šetří Vaši kapsu s penězi.

Samozřejmě, že všechny vlastnosti solárních plachet závisí na materiálu, tloušťce, ale také barvě. Chcete mít teplo? Pak myslete na černou barvu. Oblečte si černé tričko ve třicetistupňových vedrech. Co se stane? Není třeba to dál rozebírat.
Než se tedy přiblíží den, kdy se budete moci převléknout do plavek a hupsnout do Vašeho bazénu s křišťálově čistou vodou, zajistěte si vše potřebné, abyste měli v parném létu co nejméně starostí. A aby se provoz Vašeho bazénu zbytečně neprodražil.

Kromě jiných prostředků a pomůcek se určitě vyplatí investovat i do solárních plachet.