Zastřílet si na terč

Hráli jste si jako malé děti rádi na vojáky? Běhali jste kolem domu s klackem v ruce a řvali ratatata. Asi ne, to byla venkovní zábava spíše již vašich otců nebo dědečků, ale určitě jste si už vyzkoušeli nějakou tu počítačovou střílečku, a to jak kluci, tak i holky, protože počítačové hry, to baví všechny bez rozdílů pohlaví. Zkoušíte rádi nové věci, nové způsoby adrenalinové zábavy, které nejsou úplně standardní a nejde je běžně provozovat bez dozoru či pravidel? Máte rádi počítačové střílečky, ale skutečnou zbraň jste nikdy nedrželi v ruce?

pistol

Samozřejmě bez zbrojního průkazu je to tak správně a nikdy byste neměli zkoušet střílet bez jeho vlastnictví, ale co když něco ve vás stále pošťuchuje, že byste si to měli někdy vyzkoušet? Jak se dostat ke zbraním bez zbrojního průkazu a nepřekročit zákony? Co teda můžete udělat, pokud si chcete shooting range prague cheap vyzkoušet? Přece navštívit střelnici! Pod dohledem, s patřičným zaškolením a při přísném dodržování bezpečnostních předpisů si můžete na střelnici zastřílet do terče. Na střelnici si budete moct vybrat z několika zbraní a můžete si dát i challenge.

terč

Zažijte ten pocit, kdy vaše ruka pevně stiskne skutečnou chladnou zbraň, zamíříte na cíl a vystřelíte. Kulka prosviští vzduchem a máte-li pevnou ruku a dobrou mušku, trefíte přímo do černého. A i kdyby šla trefa vedle, tak za ten pocit napětí, za ten návštěva střelnice určitě stojí. Dnešní kluci už nemusí chodit na povinnou vojenskou službu, což je možná dobře, ale to neznamená, že si nemůžete vyzkoušet střelbu z pistole na terč.

Chcete dát kamarádovi neobvyklý dárek? Darujte mu poukaz na střelnici. Nebo rovnou běžte celá parta a dejte si turnaj! Podvádět nelze, vyhraje spravedlivě ten, kdo nejlíp zamíří a udrží pevné nervy a pevnou ruku. Přejeme vám dobrou mušku a samé nastřílené desítky.