Stmelujte váš pracovní kolektiv na lasergame

Když do nového pracovního kolektivu přijdou nováčci, může to být pro ně nepříjemné, protože se dostanou do neznámého prostředí, mezi nové a neznámé kolegy a budou se muset naučit novým pravidlům, způsobu práce a dalším věcem. Pro takové nováčky pak nemusí být snadné do kolektivu zapadnout a seznámit se s ostatními kolegy.

Aztec (14)

Aby se prolomily ledy v kolektivu a nováčci do něj tak lépe zapadli, můžete vyrazit za zábavou, kde opadne nervozita a všichni se společně lépe seznámí.Kam ovšem s vaším pracovním kolektivem za nějakou tou pořádnou akcí vyrazit?
Pokud přemýšlíte o tom, kam s vaším pracovním kolektivem vyrazit a nechce se vám jít si sednout do obyčejné hospody, ale naopak si chcete užít zábavu, adrenalin a nějaké to vzrušení, pak je tu pro vás lasergame. Vyzkoušejte si v laserové aréně zbraně pro zábavu a nechte uvolnit zábrany. Zapomeňte na starosti všedních dnů, dokonale se při této hře odreagujte. Při této hře nejen skvěle stmelíte váš pracovní kolektiv, ale také si vyčistíte hlavu.

Přijďte se do arény vyblbnout a vyřádit, zapomenout na pracovní povinnosti a dokonale se odreagovat, určitě to potřebujete a vaše mysl to ocení.
A proč právě lasergame?

  • protože zaujme všechny věkové kategorie
  • protože stmeluje kolektiv
  • protože je zábavná, nápaditá a originální
  • protože se při ní odreagujete
  • protože zapomenete na starosti všedních dní a vyčistíte si hlavu
  • protože si dopřejete zdraví prospěšný pohyb
  • protože je nevšední a jedinečná

skupina(1)

A po namáhavé a vyčerpávající hře v aréně si přímo v areálu můžete zahrát oddychový fotbálek nebo si dát s vašimi kolegy pivoa probrat s nimi uplynulou hru nebo běžné věci, mimo váš pracovní svět.
Vyrazte s vaším pracovním kolektivem za zábavnou hrou a poznejte se lépe mimo pracovní prostředí. Sami uvidíte, že to vašemu kolektivu jen prospěje. Tak vzhůru do arény.