Jak na rovné vlasy?

Patříte i vy mezi ty, které už prostě nebaví vlnité vlasy? Pak pro vás máme několik rad, které z vašich kudrnatých vlasů, udělají vlasy, které budou více než dokonale rovné. Nejlepší na tom všem je, že to zvládnete hravě, sama a ještě navíc doma. Co víc si přát?
První možností, jak narovnat vaše bujné vlny je fénování a to přes velký kartáč. Je ale potřeba si předtím umýt vlasy šampónem, který bude kvalitní, protože vlasy, které jsou kudrnaté nebo zvlněné bývají hodně suché a potřebují, abyste jim dodali nějakou tu výživu.
Nejdůležitější je při tomto způsobu výběr hřebenu. Nejlepší je ten, který je kulatý a má velký průměr. Na trhu se setkáte ale i s těmi, která mají průměr oválný.
děvče na zahradě
Jestliže jste si až do dnešního dne mysleli, že natáčky slouží pouze ke zvlnění, pak vás vyvedeme z omylu. Pokud totiž zvolíte ty správné, můžete s nimi vlasy snadno narovnat. Je ale potřeba vybírat ty, které mají velký průměr. Čím větší budou mít průměr, tím rovnější vaše vlasy budou. Nejlepší jsou navíc ty, které jsou na suchý zips. Pokud toužíte po velkém objemu, je třeba vlasy natáčet co nejvíce od hlavy a to proti směru růstu.
Spousta žen si své vlasy rovná pomocí žehličky na vlasy. Aby ale vaše vlasy nebyly poničeny, je potřeba dodržovat pár zásad. Než se rozhodnete vlasy narovnat, je třeba je umýt a zároveň je ošetřit přípravkem, který je určen na narovnávání vlasů. Na trhu můžete vidět spoustu sér nebo mlíček, které jsou k tomuto účelu vyrobeny.
obarvené vlasy
Toužíte spíše po dlouhodobé změně? Pak je tady ještě jedna možnost. S tou si ale neporadíte sami. Je k tomu zapotřebí odborník. Nejnovější metodou narovnávání je totiž aplikace keratinu.  O tom, jak tyto metody fungují, byste se ale měla pobavit se svou kadeřnicí.
Myslete na to, že jakékoliv upravování vlasů pomocí horkého vzduchu vyžaduje péči. Je důležité o své vlasy důkladně pečovat.