Elektro domácnost

To, co jsme dříve vídávali jen ve filmech z kategorie science fiction, je dnes realitou. Přijdete před dům, kamera automaticky rozpozná Váš obličej a otevře Vám dveře, nebo zadáte svůj pin, případně otisk prstu. A jste doma. Máte chuť na kávu, tak ještě ve verandě řeknete, uvař kávu a druh, než dojdete do kuchyně, máte kávu připravenou. Ne, to není rychlostí Vaší manželky či služebné, ale hlasem ovládané domácnosti, která se dá ovládat i na dálku přes chytrý telefon.

černá komoda pod tv

Všimli jste si, že jste našlapali, nevadí. Řeknete pouze podlaha a místnost a robotický vysavač vše zařídí. Ještě z kuchyně si necháte napustit vanu se spoustou pěny, na teplotu, kterou máte nejraději, rozsvítíte i zhasnete slovem, stejně tak i otevřete okna a zase je zavřete. Lednice se zeptáte, co v ní je a co Vám navrhuje ze svého obsahu uvařit. K tomu Vám vyhledá i příslušný recept a postup. Super. Po koupeli jdete na zahradu, ta je jako z katalogu nějakého zahradnictví. O odstraňování plevele se Vám stará zahradnická služba, trávu seče elektrická sekačka sama, sama si také zajede se dobít. Trávník i květiny Vám zavlažuje přesně naprogramovaný systém, který bere v úvahu i přírodní srážky. Kocháte se tou nádherou, sednete si na houpací lavici, nebo masážní lavici, která Vám namasíruje bolavá záda a ještě u toho pustí příjemnou relaxační hudbu a aroma.
králíček holčičky

Asi si říkáte, že je to nesmysl. Ne, dnes je to již realita, s dostatkem peněz a fantazie, dokážete s elektronikou ve svém domově doslova zázraky. Váš domov může být dokonale ekologický, když mu to naprogramujete, může být extravagantní, může působit jako oáza klidu a odpočinku. Pokud máte dostatek financí, téměř nic není nemožné. Váš dům dokonce i nakrmí Vaše mazlíčky, dá jim čistou vodu, uklidí po nich chlupy i jejich záchodky. To je realita, realita tvořená bohatstvím.