Přeprava masa, jednoduše

Někdy je třeba přepravit něco ne úplně typického. Často musíme složitě přemýšlet kam, a jak zboží zabalíme, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození nebo kontaminaci. Jak ale správně připravit k přepravě maso? Přeprava masa se může zdát na první pohled jednoduchá. Na ten druhý už to však taková legrace není. Maso je druh zboží, které rychle podléhá zkáze. Přepravní boxy musí umožnit snadné nakládání a vykládání. Je třeba dbát na zvýšenou kontrolu čistoty a hygieny. Boxy, ve kterých budeme maso přepravovat, se musí dát lehce vyčistit. Oblíbeným materiálem jsou tedy přepravní boxy plastové nebo z nerezové oceli.

Vepřové maso

Nerezové přepravky se spíše využívají při velkoobjemové přepravě. Plastové přepravky na maso bývají spíše menších rozměrů a jejich hmotnost je proti nerezovým výrazně nižší. Plastovou přepravku na maso snadno udržíte v čistotě, velmi jednoduše ji vypláchne tlakovou vodou. Plast použitý při výrobě je velmi odolný s dostatečnou tuhostí, takže přepravka během doby používání zachová svůj tvar. Velkou výhodou plastových přepravek je možnost stohování a s tím spojené snadné skladování. V případě ocelových boxů většinou není stohování možné. Samozřejmostí jsou speciálně vyříznuté rukojeti pro snadnější přepravu.

Plastové přepravky

Hmotnost plastové přepravky se pohybuje okolo 4kg. Rozdíl mezi plastovou a ocelovou přepravkou je patrný také v ceně. Plastová přepravka je výrazně levnější, což ovšem neubírá body na její kvalitě. Pokud by došlo k poškození plastové přepravky, je možné ji 100% zrecyklovat. Přepravní boxy lehce využijete jak ve velkých dodávkách a chladících vozech, tak i v malém osobním automobilu, když potřebuje převézt jen drobnost. Už nemusíte řešit jak správně a šetrně převážet rychle se kazící zboží. Přepravní boxy to vyřeší z vás. Manipulace s nimi je jednoduchá a zboží vždy dorazí bez úhony.