Co je to vlastně proteinová dieta?

Už jste někdy v minulosti zaslechli zmínku o proteinové výživě? Pokud ano je to dobře, a pokud ne tak vás do toho mile rádi ještě dnes zasvětíme! Protein je slovo, které koluje všude kolem nás. Hit dnešní doby, a zároveň tak potřebný pro náš organismus. A co je to ta bílkovina? Tyto dvě slova jsou naprosto stejná. Proto se nemusíte bát, že budete mezi svými kamarády za hlupáky!

lesní směs goodly

My vám dnes chceme představit naši proteinovou dietu, jinak je známá také jako bílkovinná nebo i Keto. Tento celý proces může začíná tzv. Ketózou, kterou moc dobře znají lidé z oboru výživy. Protože máme velmi chytré tělo, tak začne v tomto stavu využívat místo sacharidů své tukové zásoby. Další dieta, která je taky docela velmi známá je sacharidová, která má za cíl vyřadit z jídelníčku monosacharidy což jsou jednoduché cukry, které nejsou prospěšné pro naše tenké střevo, protože nám způsobují zánět v těle. Proto se vám může stát, že vám lékař řekne, že máte zánět v těle, a klidně vám ho můžou tedy způsobit jednoduché cukry. Ale nemůžeme každý zánět v těle házet na vinu monosacharidům, protože to tak vždy být nemusí.

goodly bez příchutě

My vám dokáže také nabídnout možnost dodání bílkovin, které potřebuje každý, aby si udržel svalovou hmotu. Obrovskou výhodu má zdravé stravování. Každý si na něj zvykne, je to jen o tom chtít. Pokud se sami nerozhodnete, pak to za vás, ale nikdo jiný neudělá! Je to vaše tělo, a vaše zdraví. Máme v naší nabídce velké množství sortimentu, ze kterého si zaručeně vyberete. Malé nebo velké balení? Nic není problém! Proto je zbytečné držet v 21. století drastické diety, které mají velký zásah do našeho organismu, a může poté přijít i na řadu jojo efekt. Místo, abyste zhubli například 5 kilo tak jojo efekt vám zaručí, že jednou tolik přiberete. Naše tělo je tak chytré, že si své tukové zásoby moc rádo drží. A pokud budete hubnout pomalu a s rozumem tak vám dovolí ukrojit z vašich tukových zásob, a zároveň budete se svým tělem v souladu, a k tomu se dobře cítit. Máme radost stejně jako vy z vašeho úspěchu! Proto se na nás v případě nejasností obraťte! Srovnáváme diety vs hubnutí při běžném stravování.